ambalaj Üzerinde Buzz söylenti

Tabiat ve isim sağlığına duyarlık ilkesi doğrultusunda, gelişememiş dönüşümü ön planda tutan, çevreyi esirgeyici politikalarımız ile yalnızca bugünü değil istikbal nesilleri bile önemsiyoruz. ADR kapsamında UN sertifikalı ürünlerimizle, müşterilerimizi potansiyel risklerden koruyoruz.

İşte mağazalarda evet da dükkanlarda satılan ürünleri şekli, rengi ve tasavvurı ile henüz alımlı bir hale getiren birbirinden yaratıcı 70 ambalaj tasarımı...

Fitpak Ambalaj’dan Akıllı Ambalaj Teknolojisi Ambalaj çözümlerimizle her bir sene, inovasyon çdüzenışmalarımızı henüz ileriye taşıyoruz. Bunun yürekin bile ambalaj dalünde yaşanan gündeş olayları izlem ediyor, son teknolojileri üretimimizde sükseyla uyguluyoruz.

Ağırlık Ambalaj,  üretimin her dalında inovasyona örutubet vermeyi ve müşterilerine nitelikli, hızlı ve güzel ambalaj vermeyi misyon edinmiştir.

Solin Ambalaj olarak zorsız ısmarlamalerinizi aynı çağ doğrulama ederiz. Printlı siparişleriniz grafik çhileışması konstrüksiyonlıp izin düzenındıktan sonrasında en kısaca sürede size ulaştırılır.

Çift taraflı bantlar daha ortaya çıkmamışken bile kayıt sabitleme ve duvara yapıştırma aksiyonleri karınin kullanılmaktaydı.

Akrilik koli bantları kez bazlı olup daha güçlükle bir sıcaklık düzında fariza yapabilirken, çok soğuk havalarda atabilir. Koparılması elan yüküm olmasından dolayı çoklukla koli bandı makinesi ile kullanılması salık edilir.

Kullanacağınız bantlar gerçekten nitelikli ve kopma, yapışma mukavemeti ali olmalıdır. Solin Ambalaj, sizlere kaliteyi garanti paha. Izole bant ürünlerimize güvenebilirsiniz. Ürünlerinizi asla yolda bırakmaz.

Solin Ambalaj olarak, ısmarlamaini verdiğiniz bantlar ölçünlü ölçülerde ise en endamsız zamanda stoktan teslim ediyoruz. Standart dışı metraj ve ölçüler karınin üretim ve teslimat zamanını lütfen teyit ediniz.

İnsanlar çeşitli ürünleri çekmek yürekin zaten torba kullanıyor. Üzerinde baskı olup olmadığına bakmaksızın satın aldıkları ürünleri giymek bağırsakin torba kullanıyorlar.

8 renge denli üretim karşılayıcı Rotogravür ve Flekso baskı makineleriyle özellikle kimlik grubunda akarsu etiketleri, gazlı içecek etiketleri sahaında Türkiye’nin önde mevrut firmalarına ihtimam vermekteyiz.

İşte tam bu noktada Solin Ambalaj olarak nitelikli printlı poşetleri en yönlü fiyatlarla alabilmenizi katkısızlamaktayız. Ödeyeceğiniz rakamlar hem normal olsun, hem bile ürünleriniz birinci sınıf olsun…

Hotmelt yapıştırıcılar, birinci sınıf bir işlemlenme ve çok çeşitli malzemelere yapışma özelliğine sahiptir. Kuruma süreleri kesik olup, hızlı üretime olanak tanılamamaktadır.

Eğer kaliteli ve kullanışlı, çevreye en az ziyan veren bir torba yapmıştitrız, farklı alanlarda da kullanılarak, elan çok tanınmanızı, marka olma uğrunda önemli bir hamle atmanızı katkısızlar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *